:: Dobrusia SZUKA DOMKU ::

r e k l a m a

Opis

:: Dobrusia SZUKA DOMKU ::
Dobrusia została zabrana z terenu Elektrociepłowni kilka miesięcy temu w złym stanie (rana na grzbiecie, najprawdopodobniej po walce z kuną, tragiczny stan uzębienia, świerzbowiec). W domu tymczasowym u Marty przeszła leczenie i okazała się strasznym miziakiem! Ma ok. 5-7 lat. W stosunku do obcych bywa trochę nieufna, ale przy swoim opiekunie ciągle domaga się głaskania i mruczy. Szukamy dla Dobrusi spokojnego domu (bez małych dzieci), może być na dokocenie (chociaż zdarza się, że czasem bywa troszkę zazdrosna/ dominująca w stosunku do innych kotów). 
Obecnie przebywa w DT u Alicji.

* szacowana data urodzenia: 2013
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana
* sanacja jamy ustnej


Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line (www.goo.gl/forms/jhAxXFuv0a) - odpiszemy/odzwonimy w celu umówienia się na zapoznanie.

---
WROCŁAW
www.przygarnijkota.pl

---
Fot. Agnieszka Gontarz

SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Fundacja Przygarnij KOTA

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2912
Kategoria: Kotka
Typ użytkownika: Fundacja

Wsparcie portalu

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny