:: PABLO ::

Informacje dodatkowe

  Imię: Pablo

r e k l a m a

Opis

:: PABLO ::

To wolno-żyjący kocurek z terenu Elektrociepłowni we Wrocławiu, ze stada które codziennie dokarmiamy od lat. Pablo zawsze przychodził do karmicieli i łasił się, a takie zachowanie dla kota wolno-żyjącego stwarza ogromne zagrożenie dla jego życia. Na szczęście udało nam się znaleźć dla niego dom tymczasowy, a dzięki temu dać mu szansę na dom stały, gdzie będzie mógł miziać się z człowiekiem bez obaw. Pablo jest nieufny wobec obcych, ale gdy już kogoś pozna pokazuje jakim jest miziakiem i słodziakiem. Szuka domku, która da mu czas na aklimatyzację.

Raczej domek bez innych zwierząt i bez małych dzieci.

* szacowana data urodzenia: 2015
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x) i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)


Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line (www.goo.gl/forms/jhAxXFuv0a) - odpiszemy w celu umówienia się na zapoznanie z kociakami.

---
WROCŁAW
www.przygarnijkota.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Fundacja Przygarnij KOTA

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2816
Kategoria: Kocurek
Typ użytkownika: Fundacja

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny