:: SILVER ::

Informacje dodatkowe

    Imię: Silver

Opis


:: SILVER ::
Pojawił się nagle w stadzie wolno-żyjących kotów na Kurkowej/Łowieckiej we Wrocławiu. Nigdy wcześniej nie był przez nas widziany. Przyszedł podczas kiciania na jedzenie. Podbiegł do Kamili i dał się wziąć na ręce. Spokojnie czekał, aż się go spakuje do transportera. Przypuszczamy, że był dokarmiany (chudy nie jest) oraz oswajany przez pracowników Elektrociepłowni, ale usłyszał, że przy płocie jest lepsze papu, więc postanowił sprawdzić i wpadł [????]

Aktualnie przebywa w klatce bytowej. Niedługo będzie kastrowany i ponownie szczepiony. Gdy się podchodzi do klatki to prycha (boi się, bo nie wie co się stanie), jednak wystarczy go dotknąć i zaczyna mruczeć i wygnać się do głasków (jest łagodny i delikatny). Będzie potrzebował czasu, aby zaufać człowiekowi na 100%, ale na pewno nadaje się na domowego kota.

Można już rezerwować poprzez wypełnienie ankiety [????]

* umaszczenie: srebrne
* szacowana data urodzenia: styczeń 2016
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (15.11) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

Zainteresowani adopcją proszeni są o wypełnienie ankiety http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a
- odpiszemy w celu umówienia się na wizytę przed-adopcyjną.

---
www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Numer ogłoszenia

1315

Kategoria

Typ użytkownika

Fundacja

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.