:: SILVER ::

Informacje dodatkowe

    Imię: Silver

Opis

 
:: SILVER ::
Pojawił się nagle w stadzie wolno-żyjących kotów na Kurkowej/Łowieckiej we Wrocławiu. Nigdy wcześniej nie był przez nas widziany. Przyszedł podczas kiciania na jedzenie. Podbiegł i dał się wziąć na ręce. Spokojnie czekał, aż się go spakuje do transportera. Przypuszczamy, że był dokarmiany (chudy nie jest) oraz oswajany przez pracowników Elektrociepłowni, ale usłyszał, że przy płocie jest lepsze papu, więc postanowił sprawdzić i wpadł ;) To oswojony, cudowny kocurek, który uwielbia się bawić i brykać. Jest lekko nieufny wobec obcych, ale wystarczy go dotknąć i zaczyna mruczeć jak traktorek. Uwielbia głaskanie i mizianie. Jest łagodny i delikatny, nie ma w sobie w ogóle agresji. Preferowana adopcja na dokocenie młodego kotka lub w dwupaku z jakimś naszym małym kociakiem.
* umaszczenie: srebrne, pręgowane
* wykastrowany (02.12.2017)
* szacowana data urodzenia: czerwiec 2016
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (15.11) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

 
Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

Zainteresowani adopcją proszeni są o wypełnienie ankiety http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a
- odpiszemy w celu umówienia się na wizytę przed-adopcyjną.

---
www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1315
Kategoria: Kocurek
Typ użytkownika: Fundacja

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.