Bagira (ID: 5319)

r e k l a m a

Opis

ID: 5319
imię: Bagira
płeć: suka
data ur.: ok. 06.2018r.
wielkość: duża
szczepienia: TAK
sterylizacja: TAK

dom: mieszkanie, dom z ogrodem (pies domowy)
dzieci i osoby starsze: nie wykazuje agresji ale ze względu na siłę i energiczność nie nadaje się dla osób starszych czy domu z malutkimi dziećmi
inne zwierzęta: toleruje psy i suki
przeznaczenie: przyjaciel rodziny, pies towarzysz

w Schronisku od: listopad 2018

charakter:
Bagira to młoda suczka , która trafiła do schroniska po tym jak właściciel zostawił ją przywiązaną do drzewa nieopodal schroniska. Jest bardzo przyjazna do ludzi, uwielbia spacery i dobre jedzenie. Ma spore pokłady energii i jest bardzo silna. Akceptuje towarzystwo psów, przebywa z nimi w jednym boksie. Potrzebna jej rodzina, która zapewni jej dużo aktywności fizycznej, poświęci czas na ułożenie jej charakteru i ukształtuje ją na wspaniałego, rodzinnego, z piękną aparycją psa. Może zamieszkać w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu, przy odpowiedniej dawce ruchu na spacerach. Z racji swojego radosnego żywiołowego temperamentu przyszły właściciel musi nauczyć ją powściągliwości w czasie przebywania w towarzystwie małych dzieci i osób starszych. Młoda suczka potrzebuje domu pełnego miłości i wyrozumiałości , ciepłego legowiska przy swoim człowieku. Bagira jest młoda i łatwo podatna na naukę.

Schronisko Azorki Gorzów Wlkp. - strona wolontariuszy

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2674
Kategoria: Suczki duże
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny