Blusia (ID: 4937)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 4 lata

  Imię: Blusia

  Numer ewidencyjny: 4937

  Sterylizacja: Tak

r e k l a m a

Opis

ID: 4937
imię: Blusia
płeć: suka
data ur.: ok. 2013r.
wielkość: średnia
szczepienia: TAK
sterylizacja: TAK

dom: mieszkanie, domek z ogrodem (pies domowy)
dzieci i os. starsze: nadaje się do starszych dzieci, dla osób starszych może być za silna
inne zwierzęta: nie toleruje
przeznaczenie: przyjaciel rodziny, pies towarzysz

w Schronisku od: grudzień 2017

charakter:
Blusia to dorosła suczka, która trafiła do schroniska ze swoimi dziećmi z ulicy. Jest energiczna i dosyć silna. Bez problemu daje się wyprowadzać na spacery, które uwielbia. Podczas spaceru idzie w miarę poprawnie ale ze względu na swoją siłę zdarza jej się chwilami mocniej pociągnąć smycz i przy okazji opiekuna. Na dworze nie zwraca większej uwagi na człowieka, woli zajmować się swoimi sprawami. Gdy da już upust swojej energii to chętnie podchodzi i poddaje się głaskaniu. Lubi zabawy z kijami, pływanie i drapanie. Blusia to sympatyczna psia dama o błękitnych oczach, która nie wykazuje żadnej agresji wobec ludzi. Będzie super przyjacielem zwłaszcza dla osób lubiących spędzać aktywnie czas.

__________________________________________________________
Psiaki czekające na swoich ludzi w naszym schronisku ! UWAGA ! WAŻNE ! Opisy, które znajdują się przy zdjęciach psów do adopcji są robione przez wolontariuszy oraz pracowników naszego schroniska. Wszystkie informacje w nich zawarte są oparte głównie na podstawie obserwacji psa w SCHRONISKU oraz NA SPACERACH ! Nie wszystkie zaobserwowane przez nas zachowania może pies przejawiać w warunkach domowych, MOGĄ być one odmienne ! Niestety większość psów, które trafiają do naszego schroniska to psy z ulicy, więc nie wiemy nic o ich przeszłości. Mimo, że w schronisku mogą zachowywać się odpowiednio (lub też nie) w warunkach domowych (mniej stresowych) MOGĄ przejawiać inne zachowania, na które niestety nie mamy wpływu. Aby uniknąć nieprzyjemności dla Ciebie oraz dla psa, dokładnie przemyśl swoją decyzję na temat adopcji jednego z nich. Zanim adoptujesz, zapoznaj się z nim, wyprowadź na spacer, zapytaj pracownika/wolontariusza o jego zachowanie w schronisku
______________________________________________________________

Telefon: 95 72 87 212 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Azorki Gorzów Wlkp. - strona wolontariuszy

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2006
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny