Bolo – pies w typie rottweilera szuka domu!

Informacje dodatkowe

  Imię: Bolo

  Do dzieci: Starsze dzieci

  Akceptuje koty: Nie

  Akceptuje psy: Nie

Kontakt

790-241-451 NAPISZ WIADOMOŚĆ

Opis

Bolo to pies, który najprawdopodobniej całe swoje życie spędził na łańcuchu. Trafił do nas zaniedbany, niedożywiony, w fatalnej kondycji psychicznej i fizycznej. Pies był zdziczały, nie ufał ludziom i nie chciał wychodzić na spacery.
Aktualnie charakter Bola zmienił się, na lepsze. Zaufał opiekunom i z chęcią wychodzi na spacery. Wbrew pierwszemu wrażeniu, to miły i towarzyski psiak. Jedynie w sytuacjach niekomfortowych – badania, podawanie zastrzyku – staje się nerwowy.
Bolo jest psem dość spokojnym. Dnie spędza leżąc cichutko w swoim boksie, podszczekuje tylko, gdy nadchodzą ludzie. Uczy się chodzenia na smyczy, widać, że miał kontakt z uwięzią, ale spacery to dla niego nowość.
Psiaka nie polecamy do malutkich dzieci ani innych zwierząt. Jest egoistą w tym przypadku. Najlepiej, gdyby znalazł dom z podwórkiem, po którym mógłby się swobodnie poruszać. Może zamieszkać na zewnątrz, koniecznie w ocieplonej, solidnej budzie, nie na łańcuchu.
Piesek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Numer ogłoszenia

1323

Kategoria

Typ użytkownika

Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.