Borys szuka domu!

Informacje dodatkowe

r e k l a m a

Opis

Borys trafił do schroniska z ulicy, został porzucony. Psiak ładnie chodzi na smyczy, reaguje na korekty, bez problemu można wykonywać przy nim wszelkie zabiegi weterynaryjne. Jest psem bardzo zrównoważonym i opanowanym, łatwo daje się korygować i odwołać. Nie przepada za dużymi samcami, na suki nie reaguje negatywnie, ale trudno jest obecnie powiedzieć czy może zamieszkać z drugim psem (opcjonalnie z suką, tylko, gdy istnieje możliwość początkowej separacji psów i powolnego przyzwyczajania). Jest psem typowo domowym, uwielbia spać w legowisku, zachowuje czystość, zna zabawki (zabawę trzeba kontrolować, bo się nakręca na zabawki, czasami lubi coś porwać z torebki, siatki lub półki). Bywa uparty, np. co do kierunku spaceru, ale mając do niego podejście konsekwentne i z szacunkiem bez problemu daje się przekonać. Jest psem, który mocno komunikuje się wzrokiem, cały czas jest wpatrzony w człowieka, bardzo dużo rozumie, jakby czytał w myślach. Wieczorami, gdyby ktoś podchodził z kijem, miotłą czy w kapturze włącza mu się "stróżowanie", ale do opanowania. Nie reaguje agresywnie na obcych, daje się głaskać. Mimo stabilnego charakteru wymaga osoby doświadczonej i konsekwentnej. Nie polecany do małych dzieci. Chcielibyśmy go wydać do domu lub mieszkania, nie nadaje się do kojca.

Adopcję prowadzi Pomorska Fundacja Rottka.
Pierwszym krokiem jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie i przesłanie ankiety na adres: fundacja@rottka.pl
Link do ankiety:
https://www.dropbox.com/…/ankieta%20przedadopcyjna%202017%2…
BORYS
ROTTWEILER
WYKASTROWANY
WIEK: 09/2011
WZROST: OK 60 CM
WAGA: OK 50KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY, NA SPACERACH ŁADNIE REAGUJE NA KOREKTY, W DOMU MUSI BYĆ JEDYNYM PSEM
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY 
STOSUNEK DO DZIECI: TYLKO OSOBY DOROSŁE, WYMAGA CIERPLIWEGO, KONSEKWENTNEGO I PRZEDE WSZYSTKIM DOŚWIADCZONEGO OPIEKUNA! NIE JEST TO PIES DLA KAŻDEGO!

Telefon: Marta 518 022 871 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


wojtek g

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2579
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Konto prywatne

Wsparcie portalu

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny