Carbon - radosny kundelek prosi o dom! Przyborówko

Informacje dodatkowe

  Rasa: Nie rasowy

r e k l a m a

Opis

Carbon jest starszym kundelkiem, który po śmierci swojej właścicielki stracił szanse na normalne życie. Nikt sie nim nie interesuje, nikt go nie chce...Jego współtowarzysz został niedawno adoptowany, on został sam w kojcu...Początkowo był bardzo obrażony na zaistniałą sytuację - warczał, szczekał i nie pozwalał do siebie podejść.. Z biegiem czasu okazało się, że Carbon to cudowny, kochany pies, Domaga się głaskania, przytulania i miziania za uszkiem. 
Carbon to starszy, około 8-letni psiak, w jamnikowatym rozmiarze. Jest spokojnym, opanowanym psiakiem, ale po wyjściu z kojca Carbon to czysta radość i szaleństwo! Idealnie sprawdzi się dla średnio aktywnych opiekunów :) Nie wymaga długodystansowych spacerów, ale pewnie chętnie pobiegałby jeszcze za piłką Nie pozwólmy mu spędzić reszty życia za kratami...
W sprawie adopcji prosimy o kontakt: 
-schroniskouwandy@wp.pl
- 501 770 118; 792054144; 605579944
- wiadomość prywatna na stronie.
Obowiązuje procedura adopcyjna

SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Trzebnicki Klub Psa

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1735
Kategoria: Psy małe
Typ użytkownika: Stowarzyszenie

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny