Cherry

r e k l a m a

Opis

Cherry jest cudnym psem - cierpliwym, łagodnym, posłusznym. Przez dłuższy czas nazywaliśmy ją "dziką suką", bo nie od razu umiała zaufać człowiekowi po całym życiu spędzonym w izolacji. Cherry idealnie chodzi na smyczy i luzem, reaguje na przywołanie, pięknie bawi się z innymi psami, uwielbia piłeczkę. Jest też niesamowitym pieszczochem i łakomczuchem ???????? Szukamy dla niej spokojnego domu, chętnie z innym psem ????????, gdzie będzie mogła bez pośpiechu przyzwyczaić się do nowych ludzi i miejsca. Cherry nie nadaje się do domu z kotami.

Link do albumu z interwencji: www.facebook.com/pg/Interwencje-TOZ-Wroc%C5%82aw-429317273875209/photos/?tab=album&album_id=1265123730294555

Cherry została wykąpana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona p/wściekliźnie i chorobom wirusowym oraz wysterylizowana. Suka waży ok. 23 kg. Lekarz weterynarii określił jej wiek na ok. 2,5 roku. Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław. Kontakt w sprawie adopcji: Ewa - tel. 609 800 492 (prosimy o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz - na pewno oddzwonimy!) 

 Album na FB

Telefon: 609 800 492 tylko SMS SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


TOZ Wrocław

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2438
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Towarzystwo

Wsparcie portalu

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny