Cudowne sunie czekają na nowe rodziny

Informacje dodatkowe

Kontakt

695 752 709 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Mamy pod opieką dwie suczki, odebrane po interwencji. Przebywają w tej chwili w lecznicy weterynaryjnej. Jedna spała pod rozwalonym fotelem, a druga pod rozsypującą się kuchnią węglową na dworze. W obejściu nie było żadnej budy ani innego schronienia dla suń. Nie było też żadnych misek z wodą i jedzeniem. Właścicielka suczek wyjechała na tydzień, zostawiając je zupełnie bez jedzenia i wody. Po alarmującym telefonie suczki umieściliśmy na czas leczenia w lecznicy weterynaryjnej. Sunie były odwodnione, niedożywione, zapchlone i zarobaczone. Nigdy nie były szczepione. Nigdy też nie widziały na oczy weterynarza. Po sterylizacji będą pilnie potrzebowały domów, bo my nie mamy ich gdzie umieścić.
Obie psinki są pozytywnie nastawione do ludzi. Bardzo lubią kiedy jest im poświęcana uwaga, np. podczas głaskania lub dawania smakołyków. Dobrze dogadują się ze sobą więc mogą pójść do adopcji razem bądź osobno. Są nieduże i większe już nie urosną. Może teraz się uśmiechnie do nich los i dołączą do kochających rodzin na całe życie?
Kontakt
Tel. 695 752 709 // w przypadku nieodebrania proszę zostawić sms'a
e-mail: radomskotoz@o2.pl

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Radomsku

Do adopcji razem lub osobno.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Istnieje możliwośc transportu.

anchi

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2431
Kategoria: Suczki małe
Typ użytkownika: Towarzystwo

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny