Doro

r e k l a m a

Opis

DATA PRZYJĘCIA: 1.02.19

POCHODZENIE: Świdnica

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA, OK. 17 KG

Doro to około 3 letni psiak, który ma naprawdę przykrą historię. Jest psem, który przechodzi z rąk do rąk. Pierwszy raz poznaliśmy go, kiedy zagubił się i trafił do schroniska szwendając się po Świdnicy. Wtedy odebrał go jego właściciel, Doro wrócił do domu. W tym roku jednak tak się nie stało. Znaleziony w Świdnicy nie został odebrany przez swojego właściciela. Z ustaleń naszych i Straży Miejskiej wynika, że człowiek ten wyjechał, porzucając psa.

Według informacji od osoby, która znała niegdyś Doro: żył w domu z 7 letnim dzieckiem przez rok, nie miał problemów z lękiem separacyjnym, żył jako pies mieszkaniowy.

Z naszych obserwacji wynika, że Doro jest charakternie typowym cocker spanielem. Energiczny, chętny zajrzeć do każdej dziury, pogoni też kota w ramach rozrywki :), ale kiedy nasza rezydentka Gracja strzela łapą, to odpuszcza.

Poszukuje świadomego jego potrzeb domu, musi mieć ruch, aktywność fizyczną i jasno wyznaczone granice. W przeciwnym razie stanie się nieznośnym psem i trudno go będzie okiełznać.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej, a także ewentualnej odmowy wydania psa w razie wątpliwości dotyczących jego nowego domu (to stały punkt regulaminu schroniska, jednakże zaznaczamy w ogłoszeniu tego psa, gdyż jesteśmy atakowani różnymi wiadomościami chętnych adoptować Doro wyłącznie ze względu na jego podobieństwo do rasy).


Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2755
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny