Gina

r e k l a m a

Opis

DATA PRZYJĘCIA: 12.11.18

POCHODZENIE: GMINA ŻARÓW, BUKÓW

WIELKOŚĆ: DUŻA, OK. 25-30 KG

Gina to duża, pręgowana suczka, która szuka dobrego domu!

Co czyni ją wyjątkową? Z pewnością wygląd. Nie sposób ominąć tę psią piękność spacerując między boksami. Zwraca na siebie uwagę i zabiega o kontakt ze strony odwiedzających. Wśród wolontariuszy również cieszy się sympatią i uwielbieniem.

Niezwykłe jest to, jak Gina u nas rozkwitła. Trafiła jako wielka, brązowa kupka nieszczęścia. Wycofana, nieśmiało merdająca ogonkiem. Aktualnie to pies dużo bardziej pewny siebie pies, jednak nadal potrafi się przestraszyć gwałtownego huku i nagłego ruchu.

Suczka nigdy nie żyła w mieszkaniu. Nie zachowuje czystości, ma również ciekawe hobby – noszenie misek w pysku i rozsypywanie karmy na posadzkę ???? Można i tak.

Gina mogłaby pogonić kota. Z jej zachowania w obecności tych zwierząt wynika, że nie zna ich i obawia się kotów. Psy akceptuje.

Wobec ludzi jest nastawiona przyjaźnie. Cieszy się, lubi spacery i głaskanie. Zabiega o chwilę czułości. Bardzo jej się to podoba.

Gina szuka domu z podwórkiem. Może zamieszkać na zewnątrz, ale nie na łańcuchu, tylko w przestronnym kojcu z ocieploną styropianem budą i codziennymi spacerami i wybiegiem, bo bardzo tego potrzebuje.


Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2591
Kategoria: Suczki duże
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny