Lary (1002/16)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 10 lat

  Imię: Lary

  Numer ewidencyjny: 1002/16

  Szuka domu od: 8.08.2016

  Kastracja: Tak

r e k l a m a

Opis

LARY – pies tylko dla wybranych!

Lary to piękny pies, ma ok. 10 lat, ale zupełnie tego po nim nie widać – ma energię 2-latka:)
Ponad roku temu został adoptowany ze schroniska, ale dosyć szybko wrócił z powodu agresji… Lary ma bardzo mocny charakter. Gdy coś mu się nie podoba, potrafi to pokazać używając zębów, po prostu najpierw robi a dopiero potem myśli. Oprócz skrajnych sytuacji jest to miły i bardzo aktywny pies. Zna mnóstwo komend, zupełnie jakby kiedyś ktoś z nim dużo pracował. Uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem, ale bardzo nie lubi, gdy coś mu się narzuca.
Do wszystkich „zalet” można dołożyć jeszcze, że poluje na zwierzątka od kota po sarnę.

Ale nie taki diabeł straszny jak go malują :) Lary lubi towarzystwo suczek, ale jednak w domu powinien być jedynakiem. NIE nadaje się do dzieci, osób starszych (jest dosyć dużym i silnym psem) i osób, które nie mają doświadczenia w pracy z psem.

Tak więc DOM jakiego szukamy dla Larego powinien składać się max. z dwóch dorosłych osób, a najlepiej z jednej, bo Lary to taki pies jednego pana:) Szukamy odpowiedzialnej, aktywnej osoby, która ma mocny charakter, zdecydowanej na pracę z psem, osoby, która będzie potrafiła go sobie podporządkować, która zapewni psu odpowiednią ilość ruchu, która pokaże Laremu, że myślenie nie boli;)

Tak, wiem, znalezienie domu dla Larego graniczy z cudem, ale to że nie jest grzecznym yorkiem nie oznacza, że ma resztę życia spędzić w schroniskowym boksie. Pamiętajcie: nie ma złych psów, są tylko nieodpowiedni właściciele!

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek

Telefon: 71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2344
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny