Mała suczka (6,5kg) pilnie szuka domu

Informacje dodatkowe

  Wiek: 8 lat

  Do dzieci: Tak

  Akceptuje koty: Tak

  Akceptuje psy: Tak

Opis

Pilnie poszukuję dobrego domu dla 8-letniej cudnej suni.
Psinka jest drobna, waży 6,5 kg, umie chodzić na smyczy, wykonuje podstawowe komendy, zachowuje czystość. Jest zaszczepiona, wysterylizowana i odrobaczona.
Opiekuję się nią od 1,5 roku (została porzucona przy ruchliwej ulicy), jednak ze względu na zmianę pracy i nieżyczliwość sąsiadów muszę jej poszukać nowego, odpowiedzialnego domu.
Sunia potrzebuje opiekuna, który pracuje w domu / może brać psa do pracy lub osoby, która jest na emeryturze i ma możliwość spędzania większości czasu z Sunią, ponieważ ta źle znosi samotność ("płacze" i w czasie dłuższej nieobecności człowieka może nasiusiać). W obecności ludzi jest naprawdę wspaniałym, kochanym i posłusznym pieskiem.
Nadaje się zarówno dla osób aktywnych, jak i takich, które są "kanapowcami". Nie jest uciążliwa, nie ma problemów z jedzeniem.
Proszę o kontakt tylko osoby odpowiedzialne i mogące zapewnić psinie godne i spokojne życie.
r e k l a m a

Takiny Niczyje

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1815
Kategoria: Suczki małe
Typ użytkownika: Konto prywatne

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.