Malwa – delikatna psia dama czeka na dom!

Opis

Malwa trafiła do naszego schroniska z koleżanką Nastką. Chwilę przed trafieniem do schroniska nie miała lekko, prawdopodobnie miała niewiele wcześniej na wychowaniu gromadkę szczeniąt, była niedożywiona a jej sierść była w kiepskiej kondycji… Otrzymała od nas tyle miłości, ile tylko byliśmy w stanie jej dać. Otwiera się i okazuje się być uroczą sunią!
Malwa potrzebuje czasu na adaptację. Początkowo jest bardzo nieśmiała, wystraszona. Z tego powodu nie polecamy jej do domu z małymi dziećmi, lepiej jej będzie u boku starszych, spokojniejszych.
Suczka życie spędziła najprawdopodobniej w domu na wsi, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Akceptuje inne zwierzęta.
Malwa szuka domu troskliwego, koniecznie z ogródkiem. Ma problemy z utrzymaniem czystości. Nie wyje pozostawiona sama. Ta urocza sunia, wyglądająca jak mikro owczarek niemiecki szuka miłości człowieka, troski i cierpliwości. Z pewnością, gdy się ośmieli, będzie cudowną towarzyszką
.
Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1871
Kategoria: Suczki małe
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.