Misia

Informacje dodatkowe

  Imię: Misia

  Sterylizacja: Tak

r e k l a m a

Opis

Misia – duża suczka w typie owczarka.

Misia to pies, który nie jest prostym przypadkiem. Absolutnie nie mówimy tu o jej nastawieniu do ludzi – to bardzo łagodna, zrównoważona i lojalna suczka. Problem leży w kondycji Misi…

Misia jest psem dość wiekowym. Widać to po jej poziomie aktywności, po jej wieku (to ok. 9-10 letnia dama), ale i niestety stanie zdrowia. Jest to pies o słabej odporności, najprawdopodobniej jej organizm nie funkcjonuje w tej kwestii właściwie i jest to taka autoagresja. Stąd dziwnie złuszczona skóra na nosie i uszach Misi.

Dodatkowo suczka przeżyła tzw. zespół przedsionkowy. Jest to przypadłość, która polega na porażeniu układu nerwowego i Misia dochodziła do siebie przez kilka tygodni.

Dodatkowo ze względu na wiek, sunia męczy się na długich spacerach, przy dużej wilgotności i chłodzie miewa też problemy z tylnymi łapami.

Misia jest psem, który nie akceptuje innych zwierząt. Niezależnie od tego, w jak kiepskim byłaby stanie, zawsze jest gotowa pożreć psiego, czy kociego wroga. Suczka świetnie funkcjonuje w warunkach wewnętrznych z możliwością swobodnego wybiegu.

Stara się zachowywać czystość, nie niszczy.

Powinna jeść mokrą karmę, z suchą nie zawsze sobie radzi.

 

Przebywa w Świdnickim Schronisku

Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2116
Kategoria: Suczki duże
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny