Misio

    Wielkość: Mały


Misio okazał się wyjątkowo miłym psem. Szybko opanował chodzenie na smyczy, bardzo ładnie dogaduje się z psami i kotami. Chętnie przebywa w domu, uwielbia wylegiwać się na kanapach i fotelach. Jest wpatrzony w człowieka, przytula się i bardzo szybko przywiązuje się do opiekuna. Nie wybrzydza przy jedzeniu, a do tego jest strasznym łasuchem na wszelkiego rodzaju smaczki ;)

Pies trzyma czystość w domu, sygnalizuje potrzebę wyjścia na dwór, ładnie jeździ samochodem. Na razie Misio nie lubi zostawać sam w zamkniętych pomieszczeniach, gdy tylko znajdzie się w takiej sytuacji żałośnie płacze i poszczekuje i nad tym pracujemy w pierwszej kolejności. Na widok opiekuna cieszy się, merdając swoim łysawym ogonkiem. Gdy tylko sierść odrośnie Misio będzie psem z dłuższym włosem o wilczastym umaszczeniu z białym krawacikiem pod szyją.

Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław.Kontakt w sprawie adopcji: Ewa - tel. 609 800 492 (prosimy o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz - oddzwonimy!)

 Album na FB


Telefon: 609 800 492 Obserwuj

r e k l a m a

Galeria zdjęć


TOZ Wrocław

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniapią 07 cze 2019 13:30
  
Lokalizacja Wrocław (Dolnośląskie)
  
ID Posta3020
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto