Nepal

    Imię: Nepal

    Szuka domu od: 27.02.2018


Nepal jest psem, który szuka pomocy. Niestety, jego wcześniejsze doświadczenia sprawiły, że jest psem niesamowicie wycofanym i szukamy dla niego domu, który go zaakceptuje jakim jest.
Nepal jest z nami od długich miesięcy. Początkowo był czarną kulką wbitą w kącik swojego boksu i patrzył tymi wielkimi, brązowymi oczami z wielkim przerażeniem. Gdy trafił na pawilon i zyskał psiego kolegę, odważnego kolegę, stał się bardziej otwarty na kontakt z ludźmi – to znaczy, mając u boku odważnego psa, Nepal chętnie wychodzi na spacery. Gdy znowu jest sam, zamyka się w sobie i leży zwinięty w kłębek.
Nepal szuka domu z ogrodem, szczelnie ogrodzonego. Może zamieszkać w kojcu. Warunkiem koniecznym jest obecność drugiego psa otwartego na ludzi i inne zwierzęta.
Nepal donośnym szczekaniem próbuje zawsze odstraszyć intruzów od wybiegu swojego boksu. Pewniej z kolegą, czy koleżanką smiley
Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto pokocha Nepala i zechce po prostu pomóc najbardziej wystraszonemu psu w schronisku.

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.


Telefon: 790-241-451 Obserwuj

r e k l a m a

Galeria zdjęć


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniapon 27 sie 2018 16:29
  
Lokalizacja Świdnica (Dolnośląskie)
  
ID Posta2184
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto