Nestor

r e k l a m a

Opis

DATA PRZYJĘCIA: 5.01.19

POCHODZENIE: SIEDLIMOWICE, UG ŻARÓW

WIELKOŚĆ: DUŻA, OK 25 KG

Nestor to nasz duży, rudy, słodki miś. Mimo początkowego braku zaufania do ludzi, przełamał się i pokochał całą załogę. To pies, który z pewnością niegdyś miał dom… Tylko dlaczego go stracił?

Nestor jest łagodnym, proludzkim ciapkiem. Można go obejmować, przytulać, a on znosi wszystko ze stoickim spokojem i jeszcze prosi o więcej. Gdy czegoś chce, potrafi tak słodko zaczepiać łapką, a gdy ci zaufa, wywali się na grzbiet i wystawi brzuch do głaskania.

Pies zna podstawowe komendy – siad i łapa. Reaguje na nie po zobaczeniu gestu albo donośnym wypowiedzeniu, bowiem Nestor już słabiej słyszy i niedowidzi.

Jest żwawym, radosnym psem. Nie ma najmniejszych problemów z poruszaniem się, nie choruje na stawy mimo gabarytu i wieku (Nestorek to 10 letni miły psiak). Nie ma ogonka, tylko kikut, po którym widać, że Nestor właściwie całe życie się cieszy :)

Nestor akceptuje suczki, mieszka obecnie w boksie z koleżanką. W stosunku do kotów: zaciekawiony, ale nie robią na nim wrażenia. Lubi spać na kanapie.

Nestor nie ma problemu z zostawaniem w samotności, nie niszczy, ma jednak problem z zachowaniem czystości, preferowany dom z podwórkiem, gdzie będzie mógł sobie swobodnie wychodzić na zewnątrz.


Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2678
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny