Niesamowicie przyjazny psiak szuka rodziny

Informacje dodatkowe

  Wiek: 6 lat

  Kastracja: Tak

  Akceptuje psy: Tak

  Rasa: Nie rasowy

Kontakt

695 752 709 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

To kochany, kilkuletni pies. Zawsze cieszy się kiedy ktoś do niego przyjdzie. Bardzo przyjazny, lubi towarzystwo ludzi, chciałby z nimi przebywać jak najdłużej. Jest jednym z psów ze Strzałkowa. Właściciel za to, że psiak wyswobadza się z obroży i łańcucha założył mu z kabla uprząż. Niestety nie pomagają prośby, tłumaczenia, żeby uwolnił z tego psa. Bardzo prosimy o PILNĄ adopcję i wreszcie uwolnienie go po 6 latach niewoli. Toleruje inne zwierzęta więc może zostać jedynakiem lub dołączyć do rodziny, która posiada już pupili.
Otrzymaliśmy zgłoszenie o mieszkańcu jednej ze wsi pod Radomskiem, który opiekuje się kilkunastoma psami i kotami. Zwierzęta żyją w ciężkich warunkach, bo działka wokół domu nie jest ogrodzona i psy trzymane są w prowizorycznym kojcu. Na szczęście udało się znaleźć dom dla 4 z 16 psów. Nadal pilnie szukamy im domów, gdyż mężczyzna jest coraz starszy i ma mniej siły do opieki nad zwierzętami. Zgodził się, aby wszystkie zwierzęta dostały możliwość dołączenie do kochających rodzin.
Kontakt
Tel. 695 752 709 // w przypadku nieodebrania proszę zostawić sms'a

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Radomsku

Szuka rodziny, która go pokocha i podaruje dom na całe życie.
Obowiązuje umowa adopcyjna.
Istnieje możliwość transportu zwierzaka.

anchi

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2616
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Towarzystwo

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny