Pado

Informacje dodatkowe

  Imię: Pado

  Szuka domu od: 03.07.2018

  Kastracja: Tak

r e k l a m a

Opis

WIELKOŚĆ: DUŻA, OK. 25 KG

POCHODZENIE: GMINA RUDNA

Pado to około 1,5 roczny pies, który… musi sobie wybrać właściciela samodzielnie. Trafił do nas po długiej tułaczce, nie znamy jego wcześniejszych losów, ale generalnie nie miał lekko. Pado jest psem lękliwym. Potrafi zaufać, ale widzimy, że sam wybiera sobie przewodnika i bezgranicznie pokocha tylko jednego człowieka.

Psiak wobec obcych zza krat boksu zachowuje się dość groźnie – szczeka, warczy. W rzeczywistości jest to jednak jego obawa przed nieznajomymi. Większa wobec mężczyzn niż kobiet. Dobrze czuje się w towarzystwie pewnych siebie, zdecydowanych osób, traktuje je jako podporę i ceni sobie stabilność charakteru przewodnika.

Obecnie jego ulubionym opiekunem jest kobieta. W jej obecności akceptuje też mężczyzn. Psiak przy upatrzonej osobie jest bardzo radosny, otwarty, pełen werwy. Jest aktywny i lubi ruch.

Pado poszukuje domu z ogródkiem. Nie nadaje się do mieszkania. U nas nie niszczy, ale średnio mu wychodzi zachowanie czystości. Wobec psów nie ma wrogich zamiarów, ale koty chętnie goni.

Osobę zainteresowaną adopcją psa zapraszamy na odbycie kilku spacerów zapoznawczych. Mamy nadzieję, że Pado upatrzy sobie wymarzonego właściciela smiley

 Link do www


Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2093
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny