Robin (45/19)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 8 lat

  Numer ewidencyjny: 45/19

  Szuka domu od: 12.01.2019

r e k l a m a

Opis

Robin - pies bez przeszłości, bez domu, bez człowieka...

Robin to średni kundelek, którego wiek został oceniony na około 8 lat. Jak wiele wiele innych psiaków został znaleziony i nikt go prawdopodobnie nie szukał.

Mimo (prawdopodobnie) młodego wieku Robin miał poważne problemy z tylnymi łapkami i chodzeniem. Został przebadany przez Weterynarzy i stwierdzono zwyrodnienia stawów i kręgosłupa. Psiak przeszedł operację dekapitacji główki kości udowej łapki i obecnie dochodzi do siebie. Chodzi już na krótkie spacery.

Robin sprawia wrażenie psiaka bardzo spokojnego i łagodnego. Jest jeszcze przestraszony schroniskiem, nowym otoczeniem i kto wie czym jeszcze. Niestety nie znamy jego historii, nie wiemy jak i gdzie żył. Mimo, że jest wycofany to nieśmiało lgnie do człowieka. Jest ostrożny, ale chętnie pozwala się głaskać i przytula się, jakby w objęciach człowieka chciał się schować przed światem.

Robin umie chodzić na smyczy. Na razie dość delikatnie stąpa na operowanej nodze. Chodzi na krótkie spacery, ale z chęcią. Jeżeli ma okazję to załatwia się na dworze.

Jeszcze mało się znamy, jeszcze sie całkiem nie otworzył, jeszcze nie merda ogonkiem, ale już można poznać, że to całkiem pozytywny i przyjazny psiak.

Samotny Robin czeka na empatycznych, kochających ludzi, którzy zechcą otoczyć go opieką na całe życie! Psiak powinien zamieszkać w mieszkaniu bez dużej ilości schodów do pokonywania i koniecznie w domu z rodziną.

Nie kupuj - adoptuj potrzebującego psiaka!

kontakt z wolontariuszem: 663-937-454

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek

Telefon: 71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2776
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny