Rocky (1183/18)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 13 lat

  Imię: Rocky

  Numer ewidencyjny: 1183/18

  Szuka domu od: 30.10.2018

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Gdy Rocky pojawił się w schronisku (a właściwie, gdy właściciele go oddali nie przyznając się do niego) to robił wrażenie starego, gburowatego, rozwrzeszczanego psiaka.

Jednak przez ten czas spędzony w schronisku Rocky bardzo się zmienił. Przeszedł również zabieg usunięcia guza na odbycie.
Na początku nie bardzo chciał iść na spacer. Dużo szczekał i robił wrażenie gryzącego. Piszczał.

Ze spaceru na spacer Rokuś zrobił się coraz milszy, przyjaźniejszy, weselszy. Na spacery pędzi z radością. Skacze wesoło. Przyciska się do głaskania, lubi drapanie po pleckach i policzkach. Łapie rękę trochę ząbkami, ale nie aby ugryźć. Nic z tych rzeczy. Jak na takiego staruszka Rokuś jest jeszcze dość dziarski i energiczny. Po spacerze próbuje jeszcze człowieka zatrzymać przy sobie, ale dzielnie zostaje w klatce, wiedząc, że inni koledzy też czekają.

Rocky mieszkał wcześniej w mieszkaniu. Jest starszym psiakiem, więc potrzebuje domowych, cieplarnianych warunków. Jest to psiak dla osoby, której wystarczą krótkie spacery z psem. Zawsze można razem pooglądać telewizję. Rokuś potrzebuje opiekuna, który zadba o niego również zdrowotnie.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2408
Kategoria: Psy małe
Typ użytkownika: Schronisko
.

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.