r e k l a m a

Rokit

Opis

Rokit to niestety kolejny staruszek, który zasilił grono bezdomnych psów w naszym schronisku… Niestety ma za sobą pobyt w innym schronisku, więc status bezdomnego psa towarzyszy mu od dawna sad
Rokit to uroczy, miły pies. Ochoczo wybiega na spacer z wolontariuszami. Lubi dreptać w towarzystwie psów z boksu, dobrze się z nimi dogaduje.
Jest żwawym psiakiem i uczy się obcowania z ludźmi. Wcześniej był bardzo wystraszony, ale oswoił się już z nową rzeczywistością i daje radę smiley
Ciężko rzetelnie stwierdzić, na jakim poziomie jest zachowywanie przez niego czystości. Z pewnością jeśli ma otwarte drzwi na wybieg, skorzysta z wybiegu celem załatwienia potrzeb. Na pewno nie piszczy, nie wyje i nie jest bardzo szczekliwy. To cichutki, malutki piesek.

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2802
Kategoria: Psy małe
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny