Sonia

Informacje dodatkowe

  Imię: Sonia

  Szuka domu od: 13.09.2018

  Sterylizacja: Tak

r e k l a m a

Opis

Sonia to dorosła, kochana suczka. Ma w sobie mnóstwo radości i jest taką żywą, kochaną iskierką. Jest z nami tak długo, że już pora znaleźć jej nowe miejsce :).

Jest średniej wielkości psiakiem, całym czarnym, ale ma uroczą białą plamkę na grzbiecie. Chociaż wizualnie jest pospolitą czarną sunią, to uwierzcie, że jej temperament potrafi zdobywać serca, zwracając uwagę przechodniów.

Sonia kocha swoich opiekunów całą sobą. Ma ogromne szczęście w oczach każdego dnia witając opiekunów. Uwielbia spacery.

Sonia to mentalnie dzieciak, jest bardzo energicznym psem. Z pewnością odrobina nauki przed nią, gdyż nieco ciągnie na smyczy. Potrafi zachowywać czystość, ale potrzebowałaby przyzwyczajenia w nowym domu. Jest też dość nieostrożna i zdarzy jej się skoczyć ze szczęścia i przewrócić miskę.

Idealnym domem dla Soni byłby dom z ogródkiem, bez towarzystwa suk. Psich samców akceptuje (mieszka z kolegą w boksie), jeśli chodzi o koty: nadmiernie ekscytuje się kotami, które na nią syczą.

Jest łagodna w stosunku do ludzi i bardzo kochana. Mimo swojego wulkanu energii zgromadzonego pod czarną sierścią rokuje na znakomitego przyjaciela


Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2404
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny