Menu
Fundacja Felineus
Fundacja Felineus

Aisza - Pełna energii kotka szuka domu

 Some information may be shown in the language of the author.
Aisza- to śliczna koteczka o pięknym trikolorowym futerku. Kotka urodziła się prawdopodobnie końcem kwietnia  2026 roku. To pełne energii wesołe kociątko. To mała spryciula, która uwielbia zabawę, a każda zabawka jest dla niej ciekawa: od klasycznej wędek, piłek i tuneli po bardziej skomplikowane zabawki interaktywne. Super dogaduje się z innymi kotami i jest przyjazna i kontaktowa wobec opiekunów. Po zabawie chętnie odpoczywa na ludzkich kolanach głośno przy tym mrucząc.
Aisza jest odrobaczona i zaszczepiona na choroby wirusowe. Dla kotki szukamy domu bez możliwości samodzielnego wychodzenia. Z zabezpieczonym oknami i balkonem (jeśli jest).
Kontakt telefoniczny: 512 182 032
 

Adoption procedures

OGÓLNE ZASADY ADOPCJI KOTA W FUNDACJI FELINEUS:

1. Przeprowadzenie rozmowy przedadopcyjnej / wizyty przedadopcyjnej (m.in. rozmowa  o warunkach, stylu życia  i charakterze Adoptującego, o żywieniu kota, pielęgnacji, specjalnych potrzebach jeśli takie występują).
2. W przypadku każdej adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. W umowie adopcyjnej adoptujący zobowiązuje się do wykonania kastracji adoptowanego kota  (jeżeli np.  jest za młody by zabieg wykonać przed adopcją, lub zabieg nie może zostać aktualnie wykonany ze względów zdrowotnych) i przesłania zaświadczenia (zdjęcia wpisu w książeczce), że  kastracja została wykonana. Odmowa poddania kota  zabiegowi kastracji wyklucza adopcję.
2. Fundacja Felineus  zastrzega sobie prawo do wykonani wizyty przed i po adopcyjnej.
3. Wszystkie koty w wieku powyżej 6 miesiąca życia wydawane są już po zabiegu kastracji (chyba że nie pozwalają na to względy zdrowotne). Wówczas obowiązuje punkt 1 – kastracja przez adoptującego.
3. Przy odbiorze kota należy mieć ze sobą transporter do przewozu kota oraz dowód osobisty.
4. Adoptującym kota może być jedynie osoba pełnoletnia.
5. Nie wydajemy do adopcji kotów „na prezent” oraz nie przeprowadzamy adopcji z pośrednikami.
6. Adoptujący ma obowiązek przygotowania przed adopcją domu do przyjęcia kota tj. zaopatrzenia się we wszystkie niezbędne akcesoria (kuweta, żwirek, pokarm, transporter, legowisko, zabawki).

Name Name
Aisza
Cats accepted Cats accepted
Yes
Child friendly Child friendly
Yes
Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje
  • Vaccinated
  • Dewormed
  • Energetic
  • Aktywny
  • Confident

Localization

bł. ks. Kowalskiego 18

Rzeszów
podkarpackie
Added: 17.07.2026, 11:16
Recently added by us See all