Wenecja i Tęcza to dwie urocze, około 2,5-miesięczne świnki morskie, które trafiły do schroniska jako nierozłączny duet. Te młode samiczki są przyjazne, łagodne i z ciekawością obserwują otaczający je świat.
Szukamy dla nich wspólnego domu, ponieważ są ze sobą bardzo związane i najlepiej czują się w swoim towarzystwie. Jak każda świnka morska, potrzebują odpowiednio dużej przestrzeni do życia, codziennego kontaktu z opiekunem oraz właściwie zbilansowanej diety bogatej w siano, świeże warzywa i witaminę C.
Wenecja i Tęcza powinny trafić do osób posiadających wiedzę na temat potrzeb kawii domowych lub gotowych do jej zdobycia. Świnki morskie to wrażliwe i stadne zwierzęta, które wymagają troskliwej opieki oraz odpowiednich warunków bytowych przez wiele lat.
Jeśli marzysz o dwóch uroczych towarzyszkach i jesteś gotowy zapewnić im bezpieczny, odpowiedzialny dom, Wenecja i Tęcza czekają właśnie na Ciebie. 💚🐹🐹
