Kaziu (774/19) | Schroniak.pl

  Imię: Kaziu

  Wielkość: Duży

  Wiek: Senior

  Aktywność: Kanapowiec

  Szuka domu od: 06.09.2019

  Numer ewidencyjny: 774/19

  Zapytaj o zwierzaka

  71 362 56 74


Kaziu to stary okolo 12-letni dyzy psiak, który cale życie spędził zamknięty w kojcu. Jakby nikt wokoło jego nieszczęścia nie zauważył...
Dzień gdy trafił do schroniska był chyba jednym z lepszych w jego marnym życiu. Wyglądał jak obraz nędzy i rozpaczy. Zdecydowanie nikt nie dbał wcześniej o jego zdrowie. Kaziu miał dużego guza na odbycie i skore w bardzo kiepskim stanie. Był slaby.
Kaziu to spokojny, łagodny, przyjazny staruszek. Nie słyszałam by szczekał. Inne psy, które mijamy na spacerze mija obojętnie. Chętnie chodzi na krótkie spacery. Choć już odrobinę dłuższe niż na początku. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Lubi głaskanie. Grzecznie chodzi na smyczy. Dużo śpi.
Kaziu jest bardzo starym psem. Ale widać w nim wole życia...
Jednak w warunkach schroniskowych, szczególnie jesienią i zima, Kaziu nie ma szans aby szczęśliwie i w miarę zdrowo pożyć.
Na razie Kaziu skończył leczenie, jest po operacji i kastracji, i jeszcze przebywa w izolatce, w malej ale cieplej klatce. Ale nie możne tam zostać, bo inne chore psy czekają...
Kaziu potrzebuje bardziej cieplarnianych warunków. Potrzebuje ciepłego domu i troskliwego opiekuna, który zatroszczy się o niego na starość.
Pomóżcie! By tak dobrze rozpoczęta historia nie musiała się zbyt szybko skończyć w schroniskowej klatce. Podarujcie Kaziowi pierwszy ciepły i szczęśliwy kat w życiu. Niezależnie od tego ile czasu mu zostało...
 Kaziu przebywa w województwie Dolnośląskie, w mieście Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3531
OPUBLIKOWANY: nie 06 paź 2019 19:47