Menu

Molly, ok. 7 lat, nieodebrana po zabiegu kastracji (miała wtedy 2 lata)
Kotka jest już 5 lat w schronisku, nieoswojona. Przyjechała z działek. Obecnie wykazuje pewne zainteresowanie ludźmi. Głośno domaga się smaczków.  Czasem pozwoli się dotknąć i pogłaskać.
Czeka na dom bardzo doświadczony w oswajaniu kotów.
Pokój 9, 10 ze wspólnym wybiegiem, pawilon koci nr 3.

Procedury adopcyjne

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną i przesłać ją na adres biuro@schroniskowroclaw.pl

Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Imię Imię
Molly
Wiek Wiek
Dorosły
Akceptuje koty Akceptuje koty
Tak
Numer ewidencyjny Numer ewidencyjny
946/19
Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje
  • Szczepiony
  • Odrobaczony
  • Kastracja
  • Aktywny
  • Lękliwy
Szuka domu
  • 03.10.2019

Lokalizacja

Otwórz w Mapy Google

Ślazowa 2

Wrocław
dolnośląskie
Dodano: 19.01.2026, 23:03

Komentarze

Ostatnio dodane przez nas Zobacz wszystkie