Menu
Tess to piękna króliczka, która trafiła do schroniska jako znaleziona, bez opieki, z okolic ulicy Pilczyckiej.
Jest łagodna, delikatna i spokojna. Obecnie oczekuje na zakończenie kwarantanny, po której będzie gotowa wyruszyć do nowego, dobrego domu. Najlepiej odnajdzie się u osób doświadczonych w opiece nad królikami, które zapewnią jej odpowiednie warunki i troskliwą opiekę.

Procedury adopcyjne

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną i przesłać ją na adres biuro@schroniskowroclaw.pl

Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Imię Imię
Tess
Płeć Płeć
Samica
Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje
  • Łagodny
Szuka domu
  • 16.01.2026

Lokalizacja

Otwórz w Mapy Google

Ślazowa 2

Wrocław
dolnośląskie
Dodano: 16.01.2026, 20:41

Komentarze

Ostatnio dodane przez nas Zobacz wszystkie